Αγαπητοί συνάδελφοι,
Δυστυχώς ένεκα των συνθηκών της πανδημίας covid - 19, η οποία εξακολουθεί να μας ταλαιπωρεί για ακόμη μία χρονιά, καθίσταται απαγορευτική η καθιερωμένη συνάθροισή μας για την κοπή της βασιλόπιτας.
Εναλλακτικώς δε και προς διασφάλιση του αγαθού της υγείας όλων των μελών μας, η κοπή της βασιλόπιτας θα γίνει φέτος συμβολικά μέσω της διανομής ατομικών συσκευασιών αρτοσκευάσματος (βασιλοπιτάκια), οι οποίες θα διατίθενται σε όλα τα μέλη από τη Δευτέρα 14-02-2022 και ώρα 09:00 από την Γραμματεία του Συλλόγου μας.
Ο τυχερός/ή που θα ανεύρει το φλουρί, παρακαλούμε να το γνωστοποιήσει στη Γραμματεία για να του αποδοθεί το δώρο!
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΕΥΗΜΕΡΙΑ!
Με την ευχή να ανταμώσουμε και πάλι όλοι μαζί με ασφάλεια!
ΕΚ ΤΟΥ ΔΣ