Ακολουθεί ανακοίνωση του Δικηγορικού Συλλόγου Ροδόπης σχετικά με τη δικάσιμο του Ειρηνοδικείου Κομοτηνής στις 1/6/2020.
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΡΟΔΟΠΗΣ Κομοτηνή 27/05/2020
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Για την καλύτερη διευθέτηση του πινακίου της δικασίμου της 1ης Ιουνίου 2020 του Ειρηνοδικείου και την ομαλή διεξαγωγή της διαδικασίας, παρακαλούνται οι πληρεξούσιοι δικηγόροι των διαδίκων να ενημερώσουν την Γραμματεία του Ειρηνοδικείου έως την Πέμπτη 28 Μαΐου και ώρα 14:00 για την τυχόν ύπαρξη αιτημάτων συναινετικής αναβολής υποθέσεων, για την πρόθεση δήλωσης παραίτησης και για την πρόθεση ματαίωσης ώστε οι υποθέσεις αυτές να προταχθούν στις 09:00 το πρωί την ημέρα της δικασίμου.
ΤΟ Δ.Σ.